Klaipėda
+370 46 473342
Vilnius
+370 69 165414
0

0.00€ / 0.00Lt

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

Atmintinė gėlių pirkėjams internetu

Sukurta : 03-Jan-2015 Peržiūrų: 12557

Kad išrinktumėte gėlių puokštę ar kompoziciją, kuri tikrai nudžiugintų gėlių gavėją, kad gėlės greitai nenuvystų, kad neužsakytumėte netinkamų gėlių tam tikrai progai ir kad ši paslauga sukurtų maksimaliai teigiamą efektą, suteiksime keletą naudingų ptarimų ir pasiūlymų užsakant gėles internetu.

Rožių pristatymas

Sukurta : 26-Jan-2014 Peržiūrų: 25652

Trumpas rožių pristatymas pagal veisles. Susipažinę su rožėmis, galėsite lengviau susikalbėti su floristais, rinkdamiesi gėles šventėms.

Gėlės ir prietarai

Sukurta : 13-Jan-2014 Peržiūrų: 19640

Gėlės patraukia mūsų dėmesį dar vaikystėje. Kiekvienas skaitė, o gal ir žiūrėjo to pačio pavadinimo animacinį filmuką apie raudonąją gėlelę. Jauniausioji pirklio dukrelė uždavė tėtušiui surasti patį gražiausią visame margame pasaulyje žiedą. Po ilgų kelionių pirklys išpildė mažosios prašymą, tačiau už tai vos neprarado savo gyvybės ir pačios mylimiausios dukters. Na, šioje pasakoje neaišku, kokia būtent buvo ta "raudonoji gėlelė", todėl tegu tai būna palikta kiekvieno fantazijai, o štai kodėl princesė iš pasakos “Dvylika mėnesių” užsimanė snieguolių vidury žiemos, turi loginį paaiškinimą. Pasirodo, dėl snieguolėse esančio galantamino pagerėja neuronų veikla, todėl jų buvimas aplinkoje tikrai gerina smegenų veiklą. Tai visai neseniai paskelbė kinų mokslininkai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką skaitykite čia.