0

0.00€ / 0.00Lt

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

Atsiliepimai

Gėlių kurjeris - internetinė gėlių parduotuvė, teikianti gėlių pristatymo paslaugą tik Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje ir šių miestų apylinkėse. Gėles pristato unikalus gėlių salonas, įsikūręs Klaipėdos senamiestyje, todėl gėlių puokštę ar kompoziciją įteksime per 2 valandas nuo suformuoto užsakymo. Garantuojame ne tik lankstumą ir greitį, bet ir gėlių šviežumą bei aukštą floristikos lygį. Floristikos meistrai turi jau daugiau nei 15 metų patirtį, todėl svarbu, kad Jūs jiems tinkamai suformuotumėte užduotį arba nupasakotumėte gėlių Gavėjo psichologinį paveikslą.
Visada skambinkite arba rašykite ir tuoj pat Jums patarsime ar pasiūlysime gražiausią Jūsų artimųjų pasveikinimą gėlėmis!

Pagarbiai "Gėlių kurjeris" Klaipėda                    " Gėlių kurjeris" Vilniuje

+370 46 473342                                                  +370 6 91 65 414 

info@geliukurjeris.lt                                            info@geliukurjeris.lt

 

Dėkojame už Jūsų atsiliepimus

Sveiki!Ačiū labai už Jūsų puikias gėles ir gerą Jūsų darbą.Paslauga esu labai patenkintas ir linkiu sėkmės visam Jūsų kolektyvui!
2017-12-12
Aidas
Mažiau nei valanda praėjo nuo užsakymo ir labai gražios rožės įteiktos. Ačiu !!!
2017-12-06
Irina
Super operatyviai ivykdytas uzsakymas. Labai grazi puokste. Aciu! ;)
2017-11-15
Erika
Nuostabu! Net nesitikėjau, kad bus taip geritai pristatytos gėlės. Tiesa, – tai Vilniaus mieste, bet vis tiek nerealus greitis. Puokštė tikrai graži:-)
2017-11-08
Rasa
Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas, pristatymas suderintas, įteikta be jokių nesusipratimų. Susisiekė po minutės atlikus užsakymą, patikslinti detales. Ačiū Jums. Pirmą kartą gyvenime užsakinėju tokią paslaugą, kelios dienos prieš kreipiausi į keletą kitų įmonių, tai net neatrašė :) Ateityje prireikus gėlių pristatymo net nesvarstysiu kitų variantų. Šaunuoliai!
2017-10-31
Justinas
Įspūdinga, punktualu. Net mano ilgiausias eiles gražiai, preciziškai sudėjote į nuostabią atvirutę. Laikas- optimaliausias, tiksliai nustatytu laiku pristatėte mano užsakytas gėles, kurios buvo įstabaus grožio ir kvapo. Mielas berniukas kurjeris taip pat žavus ir nuoširdus. Jūsų darbo kokybė pradžiugino mano, gavėjo ir gavėjo kolegų dieną. Ačiū.
2017-10-18
Agne
Pirma karta pasinaudojau tokia paslauga. Tokius meno kurinius ir produkto kokibe, pasigirti gali nekekvienas. Puikus bendravimas, nerealus muzikantai, kurie gali ne tik pagroti bet ir iteikti geles. Nerealus pristatimas. Likau suzavetas.
2017-10-18
Sasha Song
Puikus aptarnavimas. Neprekaistingas darbas. Pastoviai sviezios geles , mandagus zmones . Super. Tikrai rekomenduoju !
2017-10-18
Edward
NUOSTABUS APTARNAVIMAS IR OPERATYVUMAS 10 BALŲ. REKOMENDUOJU VISIEMS !!!
2017-10-11
Paulius
Be galo likau nustebinta operatyvumu, net savaitgali i ligonine pristatytos geles minuciu tikslumu☺️ Geles nuostabios,sesuo liko tikrai patenkinta. Tikrai uzsakysiu ir toliau!
2017-10-07
Klementina
Gerbiamas Mindaugai, jokio elektroninio laiško iš jūsų negavome, todėl ir negalime į jį atrašyti.
2017-10-03
"Gėlių kurjeris"
Jokio profesonalumo nei el pastu, nei chatu niekas nebendrauja tik atsiuncia tel numeri. Tai ir rasykit puslapije, kad tik telefonu tegalima skambinti.
2017-10-03
Mindaugas
Didziulis ACIU uz ispildytas uzsakymo salygas ir punktualuma bei profesionaluma sprendziant iskilusius klausimus bei problemas. Imone ypatingai stengiasi jog jos klientai gautu puiku servisa. Rekomenduosiu bei kita karta vel kreipsiuos i Jus. Saunuoliai! :)
2017-09-01
Mindaugas
Nuoširdžiausias AČIŪ JUMS! Jūs nuostabūs. Mamos gimtadienio proga buvo užsakyta staigmena - muzikinis sveikinimas ir gėlių kompozicija. Mama net apsiverkė, sujaudinta saksofono muzikos :) ir puokštė labai kruopščiai padaryta. Linkiu Jums sėkmės ir gražių idėjų!
2017-08-24
Andžela
Ačiū už puikiai atliktą darbą bei puikiai parinktas rožes vedybų jubiliejaus proga. Gėlių kokybė ir aptarnavimo kokybė-nepriekaištinga.Sėkmės jums.
2017-08-10
Mindaugas
Ačiū Jums, jūsų darbas džiugina žmones ir padeda išsiskyrusiems susitaikyti. :)))
2017-07-20
Saulius
Dziaugiuosi jusu punktualumu, geru aptarnavimu, mandagus kolektyvas, butinai pasinaudosiu jusu paslaugomis ir sekanti karta! Aciu
2017-07-08
Paulius
Nuo užsakymo pateikimo iki gėlių įteikimo - per 2,5h. Jūs nerealūs!!! Ačiū!!
2017-06-21
Simona
Labai patenkinta pristatymo paslaugomis ir uzsakymo ivykdymu. Darbuotojai pasistenge sveikinima is Vilniaus perkelti ir ivykdyti kaime Anyksciu raj. Mama buvo sujaudinta smuiko muzikos ir puokstes groziu. Aciu dar karta ir ateity naudosiuos jusu paslaugomis.
2017-06-19
Laura
patys geriausi atsiliepimai! Uzsakiau mamai gimtadienio proga raudonų rožių, pristatė laiku, puokštė atitiko nuotrauka. Atvažiavę nustebino mama, ji buvo tokia laiminga net pamiršo padekot. tad didelis Ačiū nuo manęs ir mamos! rekomenduoju ir tikrai nauduosiuos jūsų paslaugomis ateityje.
2017-06-06
Julija

Palikti atsiliepimą