Klaipėda
+370 46 473342
Vilnius
+370 69 165414
0

0.00€ / 0.00Lt

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

Apie gėlių pirkimą internetu

Kadangi internetinių gėlių parduotuvių atsirado net kelios dešimtys, gėlių pirkėjui, užsakančiam gėlių pristatymo paslaugą, labai sunku išsirinkti geriausią. Daug laiko užima gėlių kainų lyginimas, o ir gėlių puokščių kainos kažkokios aptakios ir nekonkrečios. Taigi, kaip išsirinkti geriausią gėlių saloną, teikiantį “gėlės į namus” paslaugą?

Visų pirma internetinėje gėlių parduotuvėje ieškokite “kontaktų”, kur turi būti aiškiai nurodyti įmonės duomenys ir adresas. Jeigu tokio nėra, siūlome iš karto atverti kitą gėlių pristatymo paslaugą siūlančią internetinę parduotuvę. Jeigu adresas yra, bet Jums gėles pristatyti reikia visai kitame mieste, skambinkite telefonu ir prašykite būtent to miesto gėlių salono telefono numerio. Juk suprantama, kad Vilniaus gėlių salonas už 10 ar 20 litų gėlių Klaipėdoje nepristatys, o tiesiog perduos užsakymą savo partneriams.

Kitas būdas kaip neapsirikti pasirenkant gėlių pristatymo paslaugą internete – parduotuvės administratoriaus kompetencijų įvertinimas. Susisiekus telefonu dėl gėlių užsakymo, paklauskite keleto paprastų klausimų apie gėlių puokštes, kurios Jum patiko. Jeigu Jums pasiūlys tiesiog užsakyti gėles internetu ir nesuteiks tinkamos konsultacijos, manykite, kad adminstratorius nieko bendra neturi su floristika. Nors yra išimčių, kuomet per dideles gėlininkų šventes, kaip Valentino diena, Kalėdos, Motinos ar Moters dienos, tinkamai Jūsų neaptarnaus niekas, todėl šiom šventėm gėlių užsakymą reikėtų derinti iš anksto.

Labai geras būdas rasti Jūsų floristą internete užklausti apie Jūsų rastą gėlių saloną pažįstamų žmonių gyvenančių tame mieste ir mėgstančių gėles.

Kai neaišku koks puokštės dydis ar kiek gėlių puokštėje, kuri pavaizduota internetinėje parduotuvėje ir sunku įvertinti kokios kainos gėlių parduotuvėje, telefonu ar elektroniniu paštu užklauskite konkrečios gėlės ar netgi gėlės veislės kainą. Tą patį padarykite keliose internetinėse gėlių parduotuvėse. Kuomet išgirsite didelius skirtumus, galėsite atsirinkti kas Jums priimtina.

Žinoma, niekas neatsto gėlių salono, kuriame pirkote gėles nuolat ir puikiai pažistate floritų stilių. Tiesiog paskambinkite jam ir jeigu net tas gėlininkas neturi internetinės parduotuvės, mielai Jums padės pasveikinti artimuosius. Bet jeigu tokio nėra, gal kažkiek padės šie keli patarimai. Sėkmės užsakant gėles internetu!

labai noriu isigiti gele senbernis arba jos flenca is anksto dekoju
2014-11-02
virginija

Palikti atsiliepimą


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką skaitykite čia.