Klaipėda
+370 46 473342
Vilnius
+370 69 165414
0

0.00€

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

Kada verta dovanoti gėles dėžutėje?

Kada verta dovanoti gėles dėžutėje?

Beveik kiekvienoje internetinėje gėlių parduotuvėje galima rasti įvairių gėlių kompozicijų dėžutėse. Gėlių dėžutės yra pamėgtos floristų, nes kurti tokias kompozicijas yra paprasčiau nei puokštes ar sudėtingas vestuvines kompozicijas. Dėl šios priežasties jas komponuoti nesudėtingai, be papildomų techninių žinių, gali išmokti bet kuris, jaučiantis spalvas ir faktūras.

 Gėlių dėžutės -  labai populiarus produktas. Internete yra daugybė informacijos, jog komponuoti  gėles dėžutėse labai patogu, o gėlės jose ilgiau žydi ir nevysta. Ar tikrai taip yra?

 Dovanoti gėlių dėžutę tikrai patogu tam tikrose situacijose. Pavyzdžiui, gėlių gavėjas atostogauja ir yra ne namuose,  o gydymo įstaigoje, darbe ar gamtoje. Tokiu atveju tai tikrai patogu, nes abejotina, kad žmogus su savimi vežiotųsi vazą. Patogu, nes gėlės visada drėgmėje, neuždžiūva vandens indai gėlių kotelyje, o žiedas nuolat maitinamas. Tokią gėlių kompoziciją labai patogu transportuoti. Vis tik yra situacijų, kuomet gėlių dėžutės būna labai “nepatogios” ne tik dovanojančiam gėles, bet ir pačiam gėlių gavėjui. Tarkim, didelių švenčių proga (vestuvių, jubiliejų ir panašiai ) gėlių teikiama ypač daug. Šias kompozicijas jubiliatui dažniausiai tenka laikyti rankose, o jos yra gerokai sunkesnės už puokštes, tad ilgai laikyti jas labai nepatogu. Užsakant gėles į namus taip pat galima “nepataikyti”, nes  gali būti netinkamai įvertintas namų interjeras ir parinkta prie interjero nederanti dėžutės spalva. Dažniausiai nuolat gaunantys gėles turi ir savo mėgstamas bei tinkamas vazas.
Tai, kad gėlės dėžutėse žydi ilgiau yra mitas, kadangi vazose pamerktas gėles prižiūrėti žymiai paprasčiau. Nuolat pakirpti kotelius ir keisti vandenį yra pagrindiniai veiksmai, užtikrinantys ilgesnį gėlių žydėjimą. Gėlių dėžutėse gėlės yra pakirptos, ištraukti iš oazės jų negalima, nes ištraukus ir vėl įkišus į oazę greičiau kaupiasi bakterijos, kurios uždaro vandens indus gėlių koteliuose. Tiesa, tokia kompozicija ilgiau gali atrodyti neapvytusi dėl komponavimo stiliaus. Dažnai gėlių dėžutėse gėlės komponuojamos žiedas prie žiedo ir taip žiedai vienas kitą prilaiko, nors kotelis jau suglebęs. Kuomet kotelis yra trumpai pakirptas, žiedas geriau įsisavina vandenį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką skaitykite čia.