Klaipėda
+370 46 473342
Vilnius
+370 69 165414
0

0.00€

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

Birželio 22-24 dienomis nedirbame.

Gėlių pristatymas Klaipėdoje

Gėlių pristatymas Klaipėdoje

Į paieškų sistemas įvedus raktinius žodžius "gėlės į namus Klaipėdoje" ar "gėlių pristatymas Klaipėdoje" atsiras keliasdešimt įmonių teikiančių šią paslaugą, bet kaip neapsirikti ir išsirinkti tinkamą floristą?

Žinoma, svarbu kokias gėlių puokštes ar kompozicijas siūlo pardavėjai, nes pagal tai galima spręsti apie gėlininkų patirtį, stilių ir galimybes. Bet dar svarbiau susisiekti su floristais, kurie ir vykdys užsakymą, o ne tarpininkais, kurie ims už paslaugą papildomą mokestį taip sumažindami užsakomų gėlių vertę.

Puikus būdas - paprašyti gėlių salono darbuotojų užsakytos puokštės nuotraukos, kad galėtumėte įvertinti kokybę. Tiesa, telefonu fotografuotos puokštės nuotrauka gali skirtis nuo studijoje darytos, bet koncepciją ir apimtį galima lengvai įvertint.

Pravartu pasiteirauti floristo kada yra gėlių gavimas ir jeigu tiksli gėlių pristatymo data nėra labai svarbi, pakoreguoti, kad gėlių gavėją pasiektų pačios šviežiausios gėlės. Klaipėdoje gėlės gaunamos kitomis dienomis nei Vilniuje.

Visų floristų patirtis sako, kad geriausia, komponuojant gėles, suteikti laisvę. Gražiausios puokštės gimsta kai užsakovas tik nusako idėją ir gėlių gavėjo portretą. Pasitikėjimas floristu sukurią didesnę atsakomybę, todėl gėlių puokštei ar kompozicijai skiriamas ypatingas dėmesys.

Lengviausias kelias užsakyti gėles į namus Klaipėdoje - išsirinkti gėles ir užpildyti užsakymo formą internetu. Jeigu užsakovas rado mėgstamas gėles ir nekylą klausimų, telieka paspausti mygtuką "užsakyti".

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką skaitykite čia.