Gėlių pristatymo sąlygos

 Tą pačią dieną gėles į namus pristatome, jeigu užsakymas yra suformuotas iki 17-tos Klaipėdoje ir iki 16-tos valandos Vilniuje.

 Klaipėdoje ir Vilniuje gėlės į namus gali būti pristatytos  per 2 valandas nuo pateikto užsakymo. Valandą ilgiau gali užtrukti pristatymas  Klaipėdos arba Vilniaus apylinkėse. Dėl nenumatytų pristatymo aplinkybių laikas gali kisti. 

Gėles nemokamai pristatome Vilniuje, Klaipėdoje, Kretingoje, Palangoje, Priekulėje, Gargžduose ir jų apylinkėse. 

 Gėlių užsakymas gali būti laiku nepristatytas dėl neteisingai pateiktų gavėjo kontaktinių detalių, neteisingo telefono numerio ar adreso. Tokiu atveju susisiekiame su užsakovu elektroniniu paštu ar telefonu. Taip pat negalime garantuoti tikslaus pristatymo laiko šventinėmis dienomis, tokiomis kaip Motinos diena, Šv. Valentino diena, Moters diena, Kalėdos, Tėvo diena.
 Kad gėlių kurjeriui būtų lengviau įvykdyti Jūsų gėlių užsakymą, pateikite kiek įmanoma daugiau informacijos ( papildomą tel. numerį, darbo laiką, laiptinės durų kodą, viešbučio kambario numerį, ligoninės palatą bei skyrių ir panašiai). Jeigu gavėjo nepavyksta rasti nurodytu adresu ir telefonu yra nepasiekiamas, skambiname gėlių užsakovui ir deriname tolimesnius veikmus.
  Gėlių pristatymas yra nemokamas, bet jeigu dėl neteisingai pateiktos gėlių pristatymo informacijos gėlių kurjeriui nepavyktų įteikti gėlių ir reikėtų vykti dar kartą, galime prašyti  užsakovo sumokėti už pristatymą papildomai.

 Pasiliekame teisę keisti gėles arba gėlių rūšis, jeigu gėlių teikimo dieną jas gauname nekokybiškas arba netinkamas įteikimui.

 Dėl per didelio atstumo nepristatome gėlių Salantų, Darbėnų, Kūlupėnų ir Kartenos apylinkėse nors šie miesteliai ir  priklauso Kretingos rajonui.

Gėlių pristatymas Nidoje, Juodkrantėje, Preiloje, Pervalkoje ir visoje Neringoje tik pagal atskirą susitarimą.